تاثیر رنگها بر زندگی جنسی و رابطه زناشویی

مقاله بر تاثیر رنگها بر زندگی جنسی و رابطه زناشویی

تاثیر رنگها بر روابط زناشویی

 بدون شک رنگ ها اثرات فراوانی بر حالتهای روحی و روان افراد دارد ، یکی از جنبه های موثر استفاده از رنگ ها در زندگی جنسی اشخاص است که براحتی تمایلت جنسی را کم یا زیاد می کند.

تاثیر رنگ ها در روابط زناشویی زوجین

با تاثیر مستقیم رنگ ها شما می توانید جذابیتتان را در چشم پارتنرتان  بیشتر کنید، و یا  علاقه او را به خود دو چندان کنید.

روانشناسی رنگ ها به ما می گوید که رنگ می تواند روحیه و خواسته های افراد را در بر می گیرد و خیلی از متخصصین برای درمان برخی از بیماری های روانی نقاشی با رنگ ها  را پیشنهاد می کنند و از روی رنگ هایی براحتی می توانند مشکلات روحی روانی آنها را روانکاوی و درمان کنند.

از نظر محققین تاثیر رنگ بر رفتار و رکردار ادمیزاد اثبات شده است.

رنگهای خاص در اتاق خواب می توانند از لحاظ جنسی افراد تحریک کند، رنگ لباس زیر یا رنگ لباس خواب و یا رنگ انواع لباش شب توری تاثیر فراوانی بر میل جنسی می گذارد.

تاثیر رنگ صورتی در روابط زناشویی

صورتی یکی از انواع رنگ های شاد و جذاب است و باعث انتقال شور و نشاط می شود، رابطه جنسی طرفین که اتاق خوابشان را با رنگ صورتی رنگ کرده اند با عشق و محبت بیشتری همراه است. با بخش خانواده کوثر طب همراه باشید.

شدت تاثیر رنگ قرمز بر روابط جنسی زوجین

پیشنهاد بانوان: اسپانیش فلای و ادامس محرک جگوار

تاثیر رنگ قرمز در زندگی جنسی

رنگ قرمز بخاطر اثر فوری آن جزو رنگهای پرحرارت ، شاد و رنگ محرک جنسی است. این رنگ برای مردان جزو رنگهای محبوب در رواب عاشقانه است رنگ قرمز سمبل انتقال پیام عشق، وفاداری، و دوست داشتن قلبی است. زنان برای تحریک حد اکثر همسر خود حتما از رژ لب قرمز و یا لباس زیر های قرمز استفاده کنند.

رنگ قرمز به عنوان محرک ترین رنگ از نظر جنسی شناخته می شود و می تواند جذابیت و علاقه شما را برای هم افزایش دهد.

با آرایش ملایم و رژ قرمز می توانید فریبنده ترین حالت خود باشید چرا که مردان عشق همسران خود با رژ قرمز رنگ هستند. گفتنی است این رنگ می تواند تاثیر مستقیم در بهبود نعوظ داشته باشد.

تاثیر و خاصیت رنگ‌‌ها در روابط زناشویی

تاثیر رنگ آبی در زندگی زناشویی و جنسی

این رنگ بخاطر ارام بخش بودن می تواند عشق همراه با ملایمت را برای شما به ارمغان بیاورد، چرا که رنگ آبی نماد آرامش است ، در صورتی که تند خو و استرسی هستید بهتر است از رنگ آبی در دکوراسیون خانه استفاده کنید تا آرامش زیاد داشته باشید.

اگر شوهری تند خو و عصبی دارید حتما موقع رابطه جنسی از لباس زیر ابی استفاده کنید چرا که او نیز ارام خواهد شد.یعنی تمرکز شوهر عصبی شما از نظر بینایی و بویایی تحت تاثیر آرامش قرار بگیرد و جذبه جنسی در شما را ببیند.

تاثیر رنگ سبز در زندگی جنسی،تاثیر رنگها بر روابط زناشویی

اگر شوهری پرمشغله ، خسته و ناراحت دارید که همیشه بی حوصله است و کشش رابطه جنسی ندارد و سرد مزاج شده است از رنگ های سبز بهاری در محیط اتاق خواب استفاده کنید. 

اتاق خوابتان را با پارچه های سبز بهاری یا گلهای مصنوعی سبز تزیین کنید که بی شک انقلابی در درون همسرتان ایجاد می کند.

رنگ سبز در بسترتان سبب می شود که به محض ورود به اتاق حال و احوال هر دوی شما دگرگون شود و شادی را جایگزین خستگی کنید.

لباس خواب سبز رنگ و بدن نما و استفاده از رنگ سبز در آرایش چشم ها و لاک ناخن ها همسر خسته شما را تبدیل به قهرمان جنسی می کند.

هر کدام از رنگها چه تاثیری بر روی کیفیت زندگی جنسی دارند؟

تاثیر رنگ نارنجی در زندگی جنسی 

اگر بنا بدلایلی سیستم گوارشی سر حالی ندارید دلیل مناسبی بر همبستر نشدن با همسرتان است  و مردان معمولا در این شرایط دچار مشکلاتی از جمله اختلال نعوظ و زودانزالی را تجربه میکنند. رنگ نارنجی این اختلالات را بر طرف می کند.

پیشنهاد ویژه :

تاثیر رنگ بنفش در زندگی جنسی 

اثر رنگ بنفش حس نشاط و زیبایی به شما را بیشتر از قبل نشان می دهد و شما را از سردمزاجی جنسی می رهاند و اشتیاق همبستری را بیشتر می کند.

از رنگ بنفش برای لاک ناخن و آرایش پشت چشم هم میتوانید استفاده کنید چرا این رنگ وسوسه انگیز جنسی است.

رنگ جذب کننده مردان

تاثیر رنگ لعل کبود در زندگی جنسی 

لعل کبود بخاطر ترکیب قرمز( رنگ محرک جنسی ) و آبی ( ارامش در رابطه می تواند هر دو حالت را به شما پدید آورد، این رنگ مناسب شماست. زوجی که کشش مناسبی به هم ندارند بهتر است از رنگ لعل کبود استفاده کنند

  • کوثر طب
  • آبان ۲۰, ۱۴۰۱

یک دیدگاه برای “تاثیر رنگها بر روابط زناشویی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه