یکی از دلایل لاغری خوردن صبحانه رژیمی و خوشمزه است. شما با صبحانه رژیمی می توانید خیلی راحت وزن خود را کم کنید و کاهش وزن داشته باشید.

خوردن صبحانه رژیمی برای کاهش وزن درست

قبل از هر چیزی باید بدانیم عملکرد و فرایند لاغری چطور رخ می دهد. برای کاهش چربی های شکم، برای لاغری باید چربی سوزی داشته باشید چون نمی توانید فقط یک نقطه خاص را لاغر کنید.

صبحانه رژیمی

 

برای انجام لاغر شدن باید چندین برنامه را همزمان باهم دنبال کنید، یعنی رژیم غذایی لاغری، انجام ورزش و رعایت اصول لاغری را باهم داشته باشید. اگر بتوانید کمبود کالری روزانه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری روزانه درست کنید، شما ه راحتی می توانید در هفته تا یک کیلوگرم لاغر شوید.

 صبحانه لاغر کننده و چربی سوز
صبحانه رژیمی برای لاغری

صبحانه رژیمی و کاهش چربی های شکم و ران:

صحانه می تواند لاغری را به شما بر گرداند به چند دلیل:اولا که ناشتا نیستید و برای سوخت و ساز انرژی دارید. دوماکه، از گرسنگی زیاد پیش از ظهر و ظهر که با غذاهای ناسالم و کم کالری خود را سیر کنید، پرهیز دارید.

بهترین صبحانه برا لاغر شدن غذایی است که مواد مغذی مثل پروتیین و فیبر را به همراه دارد، چرا که این ترکیب لاغری را تسریع می بخشد.

پروتئین و فیبر در صبحانه :

صبحانه می بایستی انرژی شما را تا ظهر تامین کند و شما را از خوردن هله هوله منع کند چرا که این کالر های اضافه می تواند باعث انباشته شدن چربی گردد.

این غذاها عبارتست از: میوه ها و سبزیجات تازه، ماده مغذی، پروتئین گوشت قرمز و سفید (یا ماهی)، تخم مرغ، آجیل و دانه ها های خوردنی گیاهی است. طبق تحقیقات مهندسین صنایع غذایی، پروتیین بیش از چربی و کربوهیدرات میتواند معده شما را پر کند. شما در کنار این مواد غذایی برای لاغری سریع تر می توانید از محصولات لاغری چون گلوریا اصل، قرص آدیوس اسپانیایی و قرص اسلیمینگ استفاده کنید.

وعده برای لاغری در صبحانه :

برای پخت یک صبحانه مقوی لاغر کننده می توانید از این ترکیب یاد شده استفاده کنید، دو عدد تخم مرغ معمولی همراه با یک قرص نان برشته و میوه تازه، املت را با اسفناج، گوجه و کمی قارچ درست کنید. اگر در فصل تابستان این صحانه را میل می کنید می توانید از میوه طالبی نیز بهره ببرید.

در ضمن خوردن آووکادو در کنار این صبحانه همراه با کمی گردو فراموش نشود.

لاغری با صبحانه ویژه

و اما صبحانه رژیمی خوشمزه

برای لاغری انواع صبحانه های رژیمی چربی سوز است که می توانید آن را مصرف کنید و با استفاده از مواد اولیه چربی سوز می توانید یک صبحانه خوشمزه درست کرده و میل کنید.

پیشنهاد ویژه کوثر طب: بیگ رایز همراه با قرص بزرگ کننده الات

جوی دو سر:

برای این کار باید: ۴ گرم فیبر ، ۶ گرم پروتئین،١.١ گرم قند در هر پیمانه

جوی دوسر، منبع غنی از مجموعه ی کربوهیدرات ها میتواند لاغری را در شما فراهم کند.

گوشت بوقلمون

 ۲۲ گرم پروتئین

اگر می خواهید پروتئین زیادی برای صحانه میل کنید، ابتدا بوقلمون را به تخم مرغ خود (قارچ فراموش نشود) اضافه کنید. گوشت بوقلمون غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ است که برای بهبود عملکرد مغز و جلوگیری از استرس و نگرانی مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه