افزایش اسپرم و سایز آلت تناسلی

تکنیک های موثر برای افزایش اسپرم و سایز آلت تناسلی

افزایش اسپرم و سایز آلت تناسلی

جهت افزایش اسپرم و تقویت آن می توان از دارو های مطمئنی استفاده کرد. این روش برای افزایش سایز آلت هم امکان پذیر است.

پیشگفتار

افزایش اسپرم یکی از روش های موثر برای افزایش شانس باروری در آقایان است. در حال حاضر متاسفانه افراد بسیاری با مشکل کمبود اسپرم روبرو هستند و بدیهی است که استفاده از دارو های افزایش دهنده میزان اسپرم می تواند نقش ویژه ای برای این دسته از آقایان ایفا کند. در این محتوا روش های افزایش میزان اسپرم را خدمت شما ذکر خواهیم کرد و در ادامه نیز چگونگی تکنیک های افزایش سایز آلت را به شما عرض می کنیم.

افزایش میزان اسپرم

فواید افزایش اسپرم

باید توجه داشت که تنها فایده افزایش اسپرم برای آقایان، افزایش شانس باروری نیست. افزایش تعداد اسپرم سبب می شود ک آقایان در حین انزال بتوانند لذت بیشتری را تجربه نمایند. هر کس این را به خوبی می داند که اوج لذت رابطه جنسی در هنگام ارضا شکوفا می شود و به همین دلیل افزایش تعداد اسپرم در آقایان این امر را محقق می سازد. با افزایش اسپرم مدت زمانی که فرد انزال پیدا می کند افزایش پیدا می کند و این امر در نهایت سبب لذت بیشتر می گردد.

البته که افزایش اسپرم بر افزایش میل جنسی نیز تاثیر دارد. یکی از دلایلی که ممکن است مردان را در رابطه جنسی ناتوان و سرد کند، کاهش اسپرم های آنان است. به هر حال استفاده از تکنیک ها و دارو های افزایش میزان اسپرم می تواند در این خصوص تاثیرات خود را بگذارد.

افزایش اسپرم در بدن سبب می شود که توان بدن شما افزایش پیدا کند و بتوانید برای مدت زمان طولانی به انجام فعالیت ها بپردازید. به هر حال افزایش اسپرم در بدن می تواند به عنوان یک محرک فوق العاده عمل کند و مانع از خستگی سریعتر شما شود.

روش های گیاهی بزرگ کردن آلت تناسلی و افزایش نعوظ و اسپرم

روش های افزایش اسپرم در آقایان

جهت افزایش و تقویت اسپرم دارو های مختلفی در بازار یافت می شوند. البته در این داروها چند ترکیب به طور معمول وجود دارد. نخستین ترکیب آرژینین می باشد. آرژینین سبب می شود که سرعت گردش خون در بدن افزایش پیدا کند و میل جنسی در آقایان بیشتر گردد. همچنین یافته های پزشکان نشان می دهد که آرژینین در درمان مشکل نعوظ هم می تواند اثرگذار باشد.

دومین ترکیب که معمولا در داروی تقویت اسپرم مردان یافت می شود، جینسینگ است. جینسینگ گیاهی است که در کره و ژاپن کشت می شود. جینسینگ سبب می شود که توان بدن افزایش پیدا کند و به همین دلیل در درمان مشکل کم توانی جنسی هم کارایی دارد. البته لازم به ذکر است که این ماده در تمامی دارو های افزایش دهنده اسپرم ممکن است وجود نداشته باشد.

جدا از دو ترکیب فوق، عصاره های گیاهی مختلفی هم در افزایش اسپرم و تقویت آن کارایی دارد. ضمن اینکه ویتامین ها و املاح معدنی هم می توانند در این زمینه کارایی داشته باشند. به همین دلیل در دارو های افزایش دهنده اسپرم می توان ترکیبی از ویتامین ها، عصاره های گیاهی و املاح معدنی را مشاهده کرد. به همین سبب این دارو ها معمولا سبب افزایش انرژی نیز می شوند. این امر برای برقراری رابطه مفید است.

تقویت اسپرم

دارو های افزایش دهنده اسپرم

  • سمنکس: تاثیر چشمگیری که این قرص افزایش منی در آقایان داشت، سبب شد که به آن لقب فواره ارگاسم داده شود. این دارو سبب می شود که میزان اسپرم و قدرت آن در باروری به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. این دارو در مدتی کوتاه اثرات خود را نشان خواهد داد. با این حال بر اساس تجربه مصرف کنندگان، تکمیل دوره مصرف سبب می شود که اثرگذاری آن به شکل بهتری احساس شود.
  • کانت بوست: به عنوان یکی از دارو هایی که سبب افزایش اسپرم در آقایان می گردد، کانت بوست نیز می تواند گزینه خوبی باشد. این دارو سبب می شود که علاوه بر افزایش تعداد اسپرم، قدرت باروری آقایان نیز افزایش پیدا کند. در نتیجه برای آقایانی که با مشکل ناباروری مواجه هستند می تواند گزینه موثری باشد.

افزایش سایز آلت،افزایش اسپرم و سایز آلت تناسلی

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد در حین برقراری رابطه جنسی داشته باشند، کوتاهی طول آلت می باشد. به هر حال همیشه میل جنسی برای برقراری یک رابطه موفق کافی نیست. اندازه طول آلت در آقایان یکی از فاکتور های اصلی برای برقراری رابطه می باشد که نباید آن را نادیده گرفت.

آلت بزرگتر طبیعتا سبب می شود که لذت جنسی فرد و شریک وی افزایش پیدا کند و هر دو نفر رابطه موفقی داشته باشند. برای افزایش سایز آلت تناسلی روش های دیگری مانند عمل جراحی نیز وجود دارد که قطعا به دلیل عوارض بالا توصیه نمی شود. یافتن یک داروی مناسب برای افزایش طول آلت شاید ایده چندان بدی نباشد. با این حال قرص های بزرگ کننده قابل اطمینان در این زمینه زیاد نیستند.

تغییرات آلت تناسلی با افزایش سن

افزایش طول آلت

دارو های مناسب جهت افزایش طول آلت تناسلی

قرص وایمکس  و روکومکس یکی از دارو هایی است که معمولا برای افزایش طول آلت تناسلی توصیه می شود. این دارو ساخت کشور کانادا می باشد و طبق گفته شرکت سازنده می تواند طول آلت را بیشتر از ۳ سانتی متر افزایش دهد. گفته می شود که این قرص برای درمان مشکل زود انزالی نیز می تواند تاثیرگذار باشد. زیرا در آن ترکیبات موثری به کار برده شده است که می تواند کارایی خاصی داشته باشد.

قرص بیگ رایز نیز یکی از دارو هایی است که برای افزایش سایز آلت تناسلی از آن یاد می شود. بیگ رایز با کارایی موثری که در این خصوص از خود نشان داده است، سبب استقبال مصرف کنندگان شده است. به طوری که تاکنون میلیون ها بسته از آن در سراسر دنیا به فروش رسیده است. این دارو سبب می شود که علاوه بر طول آلت، قطر آن نیز افزایش پیدا کند. همچنین مصرف داروی فوق در درمان مشکل نعوظ و شل شدن ناگهانی آلت هم موثر است.

چه راه هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارد؟

نکات قابل توجه

  1. در بیماران مبتلا به امراض قلبی، مصرف دارو های افزایش دهنده اسپرم باید حتما تحت نظر پزشک صورت گیرد. زیرا به دلیل ترکیبات خاص این دارو ها ممکن است مصرف آنها برای فرد مبتلا خطرناک باشد.
  2. هرگز به دلیل افزایش سرعت اثرگذاری، دوز مصرفی را افزایش ندهید. دارو های فوق باید در دوز های مشخص مصرف شود. افزایش دوز منوط به تجویز پزشک است.
  3. مصرف دارو های فوق پیش از خواب توصیه نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه